O firmie

SOL-TECH OKNA DRZWI  to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Krakowie, która od 2006 roku zajmuje się sprzedażą drzwi wejściowych do mieszkań i domów powszechnie znanej i cenionej na polskim rynku marki GERDA. Dzięki nieustannej pracy na rzecz zapewnienia naszym Klientom najwyższej jakości obsługi, fachowego doradztwa, terminowości zleceń i atrakcyjnych cen zyskaliśmy tysiące zadowolonych klientów indywidualnych, inwestorów prywatnych i wiele instytucji publicznych.

Jako Partner Handlowy GERDA oferujemy szeroki wybór drzwi antywłamaniowych marki GERDA. Proponujemy również okna PCV i Alu, oraz drzwi pokojowe takich uznanych marek jak PORTA, DRE i POL-SKONE. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu optymalne rozwiązania dotyczące okien i drzwi wejściowych do domu lub mieszkania w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nasi specjaliści ds. sprzedaży jak i montażyści, posiadają co najmniej kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu możemy zapewnić profesjonalną pomoc w wyborze produktu, który następnie zostanie solidnie zamontowany przez naszą autoryzowaną ekipę. Zamówienia realizujemy kompleksowo, profesjonalnie i terminowo.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. Zachęcamy również do kontaktu z nami w wybrany przez Państwa sposób.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Jesteśmy do Państwa usług!