Drzwi wysoce energooszczędne GERDA NTT - NOWOŚĆ!

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży najwyższej klasy drzwi energooszczędnych i pasywnych GERDA NTT. Drzwi Gerda NTT, w zależności od zastosowanych komponentów mogą osiągać różne poziomy współczynnika izolacyjności. Wyróżniamy trzy grupy:

- drzwi izolacyjne - GERDA NTT 50

- drzwi energooszczędne - GERDA NTT 60

- drzwi pasywne - GERDA NTT 75

Podstawowe drzwi w ofercie tzw. drzwi izolacyjnych - GERDA NTT 50 - charakteryzują się współczynnikiem 1,2 W/m2K. Zastosowana została tutaj ościeżnica stalowa PERFOTHERM® z perforacją termiczną, uszczelką wraz z trzema do wyboru rodzajami progów:  próg stalowy z uszczelką PVC, próg drewniany z uszczelką i podprożem PVC, próg aluminiowy z uszczelką i podprożem.

Drzwi energooszczędne NTT60, posiadają współczynnik od 0,87 w przypadku zastosowania ościeżnicy ALUTHERM ciepłej ościeżnicy aluminiowej z wypełnieniem komory termicznej i uszczelką oraz 1,0 W/m2K przy zastosowaniu ościeżnicy DUOTHERM ciepłej ościeżnicy stalowo drewnianej z perforacją termiczną i uszczelką.

Drzwi pasywne to drzwi, których celem jest przede wszystkim maksymalna oszczędność energii przy jednoczesnym podniesieniu komfortu mieszkania. Pozwalają gromadzić energię wewnątrz pomieszczenia, co prowadzi do bezpośredniej oszczędności. Drzwi NTT 75, charakteryzują się współczynnikiem przenikania w zależności od zastosowanej ościeżnicy od 0,77 W/m2K  do 0,93 W/m2K.

Wyczerpujące informacje na temat drzwi Gerda NTT znajdą Państwo na naszej stronie: Drzwi zewnętrzne, wejściowe GERDA.