Aktualności

7 września 2021

Drodzy Klienci. Do Waszej dyspozycji oddajemy zaktualizowaną stronę z najświeższymi informacjami oraz aktualnymi cenami dotyczącymi oferowanych przez nas drzwi.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

18 marca 2020

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w trosce o Państwa bezpieczeństwo, nasz salon ekspozycyjny będzie czasowo nieczynny.

Jednocześnie wydłużamy godziny pracy naszych specjalistów, którzy są do Państwa dyspozycji drogą mailową i telefonicznie:

od poniedziałku do piątku od godz 9:00 - 18:00 oraz w soboty od godz. 9:00 - 15:00.

Montaże i zamówienia są realizowane planowo.

19 grudnia 2019

W związku z przerwą świąteczno-noworoczną salon ekspozycyjny będzie nieczynny w dniach od 20.12.2019 do 7.01.2019 r.
Życzymy wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku 2020!

7 października 2017

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom poszerzyliśmy naszą ofertę o drzwi wejściowe do domów i mieszkań renomowanego, polskiego producenta, firmy DELTA.

Oferta drzwi DELTA obejmuje drzwi wzmocnione do domów i mieszkań, drzwi antywłamaniowe RC3 i atestowane antywłamaniowe kl. C, akustyczne, przeciwpożarowe i dymoszczelne oraz wysoce energoszczędne i pasywne dla najbardziej wymagających Klientów

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami. Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą w doborze odpowiedniego modelu i udziel fachowych informacji.

Drzwi Delta oferujemy oczywiście z profesjonalnym montażem i 24 miesięczną gwarancją.

Ab przenieść się do płnej oferty należy kliknąć w logoyp DELTA.

3 sierpnia 2017

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży najwyższej klasy drzwi energooszczędnych i pasywnych GERDA NTT. Drzwi Gerda NTT, w zależności od zastosowanych komponentów mogą osiągać różne poziomy współczynnika izolacyjności. Wyróżniamy trzy grupy:

- drzwi izolacyjne - GERDA NTT 50

- drzwi energooszczędne - GERDA NTT 60

- drzwi pasywne - GERDA NTT 75

Podstawowe drzwi w ofercie tzw. drzwi izolacyjnych - GERDA NTT 50 - charakteryzują się współczynnikiem 1,2 W/m2K. Zastosowana została tutaj ościeżnica stalowa PERFOTHERM® z perforacją termiczną, uszczelką wraz z trzema do wyboru rodzajami progów:  próg stalowy z uszczelką PVC, próg drewniany z uszczelką i podprożem PVC, próg aluminiowy z uszczelką i podprożem.

Drzwi energooszczędne NTT60, posiadają współczynnik od 0,87 w przypadku zastosowania ościeżnicy ALUTHERM ciepłej ościeżnicy aluminiowej z wypełnieniem komory termicznej i uszczelką oraz 1,0 W/m2K przy zastosowaniu ościeżnicy DUOTHERM ciepłej ościeżnicy stalowo drewnianej z perforacją termiczną i uszczelką.

Drzwi pasywne to drzwi, których celem jest przede wszystkim maksymalna oszczędność energii przy jednoczesnym podniesieniu komfortu mieszkania. Pozwalają gromadzić energię wewnątrz pomieszczenia, co prowadzi do bezpośredniej oszczędności. Drzwi NTT 75, charakteryzują się współczynnikiem przenikania w zależności od zastosowanej ościeżnicy od 0,77 W/m2K  do 0,93 W/m2K.

Wyczerpujące informacje na temat drzwi Gerda NTT znajdą Państwo na naszej stronie: Drzwi zewnętrzne, wejściowe GERDA.


24 maj 2016

W odpowiedzi na liczne sygnały od Klientów, firma GERDA rozszerzyła kolorystykę drzwi wejściowych, stalowych do mieszkań o nowe kolory: FKG Antracyt i FEJ Jasne Wenge.

Kolor FKG Antracyt dostępny jest teraz w modelach: Gerda WD, Gerda WP30(S), Gerda C, Gerda CP30(S)

Kolor FEJ Jasny Wenge dostępny jest teraz w modelach: Gerda WD, Gerda WP30(S), Gerda C, Gerda CP30(S), Gerda S.

Więcej szczegółów w opisach poszczególnych modeli i w naszym salonie sprzedaży.

       

3 stycznia 2015

Od 01.01.2015 wprowadzamy do naszej oferty nową grupę drzwi wejściowych do mieszkań - DRZWI GERDA PREMIUM oraz modyfikujemy dotychczasową ofertę drzwi STANDARD (drzwi GERDA dotychczas występujące w ofercie).


Grupa drzwi PREMIUM charakteryzuje się wspaniałymi parametrami izolacji akustycznej tak bardzo oczekiwanymi przez klientów dla drzwi do zastosowań wewnątrzklatkowych jak również lepszym wyposażeniem funkcjonalnym i antywłamaniowym m.in. :

  • grubość skrzydła wynosząca 60 mm
  • doskonałe właściwości akustyczne - >40 dB! (płyta dźwiękochłonna w konstrukcji drzwi)
  • podwyższona sztywność i odporność skrzydła w stosunku do drzwi STANDARD
  • wzmocnione zamki w stosunku do drzwi STANDARD
  • o 30% grubsze rygle
  • podwójne uszczelnienie skrzydła i ościeżnicy
  • nowoczesny, trwalszy i cieplejszy próg norweski, kolorystycznie zgodny z drzwiami
  • chroniony szyld górny
  • ciekawe wzornistwo i kolorystyka

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą na drzwi wejściowe do mieszkań GERDA.

27 lipca 2013

Zapraszamy Państwa do zapoznania sie z nowymi wzorami drzwi zewnętrznych GERDA, które od niedawna są już w ofercie naszej firmy.


Katalog nowych wzorów drzwi zewnętrznych GERDA (PDF)

http://www.sol-tech.com.pl/upload/gerdanowewzory.jpg

27 czerwca 2013

Zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego, w którym znajdą Państwo szeroki asortyment produktów do domu i ogrodu, m.in. drzwi stalowe wejściowe i drewniane pokojowe, oświetlenie domowe, fontanny ogrodowe, schody strychowe, modułowe i młynarskie, wodniczki.

Zapewniamy atrakcyjne ceny i promocje, szybką dostawę niezależnie od wagi produktu w dowolne miejsce w Polsce oraz pewne i bezpieczne zakupy.

 

https://sol-techdesign.pl

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

18 lutego 2013

Z przyjemnością informujemy iż w naszej ofercie pojawiły się nowe wzory przeszklonych drzwi wejściowych wzmocnionych i antywłamaniowych JUWENT z ramkami przyszybowymi ze stali nierdzewnej INOX.


Ramki ze stali nierdzewnej wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem, jak również brakiem łączenia elementów w narożnikach (jak w ramkach PCV) oraz brakiem zaślepek montażowych od strony wewnętrznej (jak w ramkach PCV).

Szeroki wybór nowoczesnych wzorów drzwi JUWENT w połączeniu z modnymi ramkami INOX spełni wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem JUWENT i składania zamówień w naszej firmie!  

 

 

 

(PDF - 11,2 MB)